Nano impregnace textilu a kůže 250 ml

Vysoce účinná a šetrná impregnace textilu a kůže.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: IMPRG
750 Kč
Nano impregnace textilu a kůže 250 ml

S impregnací NanoConcept máme výborné zkušenosti, a proto jsme se rozhodli ji zařadit do naší nabídky, jako ideální přípravek pro ošetřování našich bot. Při správném a pravidelném impregnování s tímto přípravkem budou vaše boty maximálně voděodolné. NanoConcept má extrémně odpuzující efekt a zabraňuje tak vniknutí vlhkosti a také všem nečistotám, jako například skvrnám od kávy, červeného vína nebo mastnotě.

Jak správně boty naimpregnovat?

1) Ideální je boty naimpregnovat již před prvním použitím. Pokud jste je již nosili, nechte je plně vyschnout a až poté impregnujte.

2) Nastříkejte impregnaci rovnoměrně po celé botě v dostatečném množství. Můžete postupovat i po sekcích (např. nejprve přední část, pak boky...). Pokud impregnace z boty stéká a nevsakuje se, což je u nových bot běžné, je potřeba ji do povrchu boty vmasírovat, například houbičkou.

3) Pro 100% voděodolnost aplikaci impregnace opakujte. Na povrch boty naneste celkem dvě vrstvy.

4) Pokud chcete zachovat voděodolnost, aplikaci impregnace opakujte ideálně každý měsíc, anebo, když si všimnete, že impregnace přestává působit a voda z okolního prostředí se do koženého vršku začíná lehce vsakovat.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 11.4.2022
Musím s překvapením hodnotit, že opravdu funguje!! Impregnuji jí pravidelně všechny botky od Vás - déšť, sníh, břečka, fakt drží. A nemění povrch, barvu, jako vosk.