Dámské barefoot boty

Dámské barefoot boty boty jsou nezbytností pro všechny ženy, které chtějí svým nohám dopřát pocit pohodlí a svobody. Šijeme je v provedeních pro široká chodidla, i ve větších velikostech. Nejlépe sednou chodidlům egyptského a římského typu. Pro chodidla řeckého typu s nejdelším druhým prstem máme barefoot mokasíny Cordelia a barefoot kozačky Primavera a Invierno. K některým modelům si můžete dokoupit i odolnější podrážku, která se neošlape ani za několik let.

Na jaře a v létě nejčastěji obouváte barefoot mokasíny. Do zimních měsíců doporučujeme barefoot kozačky Invierno nebo zimní barefoot kotníkové boty Frio, které mají nesmekavou podrážku a vlněnou podšívku. Náš tip na podzim jsou dámské celoroční barefoot, které jsou velmi univerzální, unosíte je téměř po celý rok.

Stránka 1 z 5 - 58 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Co jsou to barefoot boty a proč si je pravidelně obouvat? 

Barefoot boty podporují zdraví chodidel tím, že jim poskytují prostor pro fungování. Pomáhají napravit spadlé klenby i vbočené palce a další problémy s tím související. Jsou dostatečně široké zejména v oblasti prstů. Špička boty má tvar ve tvaru chodidla. Další skvělou vlastností je, že jsou ušité z velmi příjemného měkkého materiálu, který se přizpůsobí vašim nožkám a vy se budete cítit jako v bavlnce. Podrážka je měkká a ohebná v síle od 4 mm do 8 mm.   

Naše barefoot boty vynikají jedinečnými materiály, které si zamilujete na první obutí. Toto potvrzují i krásné reference našich zákazníků. Boso boty z naší dílny jsou nejvhodnější pro široká chodidla a samozřejmostí jsou i úpravy na míru, kdy zvládneme boty lehce přizpůsobit vaším chodidlům nebo si můžete vymyslet vlastní kombinaci barev. V LUKS Barefoot se zaměřujeme na kvalitu, což dokazují i boty, které po letech vypadají jako nové. A pokud by se objevil jakýkoli problém, jsme připraveni boty zdarma opravit, nebo poslat nové, a to i po záruční době.

Podívejte se, čím jsme unikátní