Vrácení, záruka a reklamace

 

 

 

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

Pokud nejste s botami, které jste obdrželi, spokojeni, můžete je do 14 dnů od převzetí vrátit nebo vyměnit. My se budeme snažit vše vyřešit co nejdříve. 

Jedná se pouze o boty, které nebyly nijak upravovány na základě vašich požadavků. To znamená, že nelze vrátit boty, které byly zkracované na délku či šířku, v jiném barevném provedení než jsou vyobrazeny na našem e-shopu, na silnější nebo tenčí podrážce, apod.  

Nenošené boty zasílejte v původním  obalu, aby po cestě zpět nedošlo k jejich poškození. Boty si samozřejmě vyzkoušet můžete, abyste zjistili, zda Vám sedí či nesedí. Pokud ovšem budou nošené, pak je již nelze vrátit.

Vrácené zboží s informací o vrácení a číslem účtu či výměně za jinou velikost, zasílejte na naší adresu:

Ing. Václav Luks
Měsíční 33
Jablonec nad Nisou
466 01

Veškeré náklady spojené s vrácením zboží jsou hrazené Vámi. Částku za zboží Vám vrátíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali. 
 

REKLAMACE

K reklamaci přistupujeme s maximální odpovědností a péčí. Každou reklamaci se snažíme vyřešit co nejdříve.

Informujte nás na e-mail info@botyluks.cz o reklamaci zboží. Vadu zboží popište velmi podrobně, prosím. Reklamované zboží s reklamovanou vadou a daňovým dokladem zašlete na naší adresu: 

Ing. Václav Luks
Měsíční 33
Jablonec nad Nisou
466 01


ZÁRUKA 

Délka záruky na prodávané zboží je 24 měsíců. Je-li zboží nakupováno na firmu či organizaci, řídí se záruka podle obchodního zákoníku a doba záruky je 6 měsíců. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze či mechanickým poškozením.

Poškození při nevhodném používání, nesprávné manipulaci nebo úmyslné poškození nelze brát jako nárok na reklamaci. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.

POTVRZENÍ ZÁRUKY A DAŇOVÝ DOKLAD

Daňový doklad nebo fakturu, který Vám bude stačit k uplatnění reklamace posíláme v zásilce spolu se zbožím.