Náš příběh

Naším zaměřením je specifická ruční výroba obuvi ze špičkových unikátních materiálů, za kterou nám naši zákazníci v mnoha různých zemích dávají výborné hodnocení. Věříme, že výroba barefoot obuvi, má smysl, a rádi bychom pomohli co největšímu počtu lidí k tomuto zdravějšímu, pohodlnějšímu a v některých ohledech pro jejich nohy a tělo prospěšnějšímu stylu obouvání, aby se výhody naší barefoot obuvi dostaly ke stále většímu počtu lidí. Naše firma je však v tuto chvíli stále malá a nyní bychom rádi rozšířili prodej a zvýšili povědomí o naší značce mezi co nejvíce lidí a tím také podpořili náš prodej po celém světě.

Nevydržím ještě jednou nepochválit. Naprosto dokonalé boty. A přitom stačí tak málo - dokonalý materiál, jednoduchý a dokonalý design. Nic nechybí ani nepřebývá. A člověk je dokonale obut na výlet i na koncert. - ⭐⭐⭐⭐⭐
 

Proč si vybrat nás?

O nás

Minimalistický design

V LUKS Barefoot se pyšníme jednoduchým designem
O nás

Pro široká chodidla

Při návrhu našich bot jsme nešetřili šířkou. 
O nás

Úpravy na míru

Samozřejmostí jsou úpravy na míru tak, aby Vám boty co nejlépe seděly
O nás

Pozáruční péče

Pokud Vaše boty potřebují opravit i po záruce, zdarma opravíme.
O nás

Vyjímečné materiály

Používáme materiály, které si zamilujete na první obutí a už je nechcete sundat.
O nás

Náš tým

Dalšími nepostradatelnými členy jsou můj bratr Václav, taťka Václav a mamka Monika. Každý z nás přináší do týmu jedinečné schopnosti a dovednosti, které se navzájem doplňují.